Bölgesel Çalışma Grubu Toplantılarında Durağımız Ankara

Yayın tarihi

Proje faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve Proje bitiminde oluşturulacak Strateji Belgesi’nde yer alması gereken konuların belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilen Bölgesel Çalışma Grubu Toplantılarının ikinci turunda ilk durak Ankara. Bugün başlayan ve iki gün sürecek toplantıya, TESK ve paydaş kurumlardan 16 kişi katılıyor.

Şubat ayında Projenin sekiz hedef ilinde gerçekleştirilen toplantılarla başlayan 1.15 sayılı faaliyetin (bölgesel çalışma grubu toplantıları) ikinci turu, bugün Ankara’da gerçekleştirilmekte olan toplantıyla başladı. Proje uzmanları tarafından gerçekleştirilen sunumların ardından, proje kapsamında bugüne kadar elde edilen sonuçların değerlendirildiği, alınan derslerin masaya yatırıldığı ve daha iyi uygulamaları hayata geçirmek üzere katılımcıların görüş alışverişinde bulunduğu grup çalışmalarıyla devam ediyor.

Ankara’da yarın gerçekleştirilecek toplantıyla bu faaliyet kapsamındaki ikinci tur toplantılar da tamamlanmış olacak. Bir sonraki toplantımız 27-28 Mart 2017’de Manisa’da gerçekleştirilecek.