Manisa Personel Eğitimi Gerçekleştirildi

Yayın tarihi

Esnaf ve Sanatkâr Meslek Kuruluşlarında görev yapan personele yönelik eğitim programına Manisa’da 27-28-29 Ocak’ta yapılan 3 günlük eğitimle devam edildi. Daha önce Mersin, Erzurum, Ordu ve Gaziantep’te uygulanan programın Şubat ayındaki son iki durağı Bursa (10-11-12 Şubat) ve Şanlıurfa (17-18-19 Şubat) olacak.

Esnaf ve Sanatkârın ulusal ekonomideki yeri ve önemi, değişim ihtiyacı, esnaf ve sanatkârların dönüşümünde meslek kuruluşlarına düşen görev ve sorumluluklar, beklentiler, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri üzerinde durulan eğitim programının ilk iki gününde Eğitmen Necla Haliloğlu katılımcılarla bir araya geldi. Programın son gününde ise Erhan Eroğlu, iletişim becerileri, süreç yönetimi ve kişisel gelişim / hayat boyu öğrenme başlıklarında eğitim verdi.

Manisa Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Sayın Hasan Geriter’in de katıldığı program, Manisa ve çevre illerden yoğun ilgi gördü. Manisa’daki esnaf ve sanatkâr odalarından temsilcilere ek olarak, İzmir ve Muğla Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’nden çalışanlar da eğitimden geçti.